Doma s Dobříší

Publikováno , v kategorii Turnaje

Další kolo středočeského krajského přeboru jsme odehráli v neděli 12.9.2021 opět na domácím hřišti. Už rozcvička byla jaksi mdlá a úvod utkání tomu napovídal. Vlivem neustálého držení míče jednotlivců kupíme chybu za chybou. Když už balón získáme, bezbřehým kličkováním ho ztratíme nebo zbrkle bez kombinace míč odevzdáme soupeři. Právě z těchto důvodu jsme hostujícím borcům připravili čtyři banány jak na podnose a kluci z Dobříše samozřejmě nepohrdli.
Do druhé části vstupujeme tedy se čtyřgólovým mankem. Naše hra se vlivem částečné kombinace zlepšila. Právě po krátké kombinaci o čtyřech přihrávkách se pěkně uvolnil Filip a pěkným lobem nám vykřesal naději. O minutu později opět po kombinaci uhodil Daniel. Zápas v tu chvíli dostává zcela jiný rozměr. Správně dostupujeme soupeře a tlačíme se do branky. Jenže je chvíli do konce a už je na vše pozdě. Z posledního rohu ještě soupeř upravil na konečných 2:5.

Bez účinné kombinace v této soutěži jen těžko výsledkově uspějeme. Dokud se v mezihře neobjeví 4 -6 přihrávek po sobě, bude to neustále takováto dřina. Nemůžeme direktivně klukům nařizovat aby si přihrávali. Ten přechod musí být plynulý , přirozený a kluci na to hlavně musí přijít sami, že toto je nejlepší cesta. Všechna cvičení v tréninkových jednotkách k tomu směřují. Je to běh na dlouhou trať a musíme být všichni trpělivý. Děkujeme za pochopení situace a příští týden AHOJJJ.

Pavel Procházka