V Berouně první výhra sezóny

Publikováno , v kategorii Turnaje

18.9. jsme vyrazili do Berouna na další mistrovské utkání. Kluci byli zdravě nažhaveni a sršela z nich velká chuť, urvat konečně výhru za tři body. I když jsme měli nějaké omluvenky, tak se nám podařilo poskládat tým docela dobře a zvolili jsme poprvé rozestavení 2-4-1.

ČLU Beroun – SK Slaný 1:5 ( Bauer 2, D. Císař, Svoboda 2 )

V úvodu utkání jsme si počínali poněkud kostrbatě a byla vidět přemíra snahy neudělat chybu a zároveň vstřelit první branku, což se nám dlouho nedařilo a šance, které jsme si vytvořily jsme neproměňovali. Až těsně před přestávkou se konečně ledy prolomily a po parádní přihrávce Filipa vymetl šibenici Adam Bauer.
Do druhé půle si naši borci již věřili a začalo se dařit střílet konečně branky. Po aplikaci nového rozestavení a pochopení vzájemné výpomoci kombinační hry, kdy již každý nechtěl všechno řešit sám, se podařilo přidat ještě čtyři branky.

Bylo to velké zadostiučinění a zároveň i úleva, konečně si kluci mohli po zapase užít vítězný pokřik. Velmi pozitivní bylo, že jeden makal za druhého a všichni nechali na hřišti maximum a celý tým má velkou pochvalu. V následujících třech utkáních, nás teďka čekají asi nejsilnější týmy, proto musíme pokračovat v poctivé práci na tréninkách. Děkujeme všem, kteří nám přijeli zafandit a těšíme se zase brzy….:-)

trenér Lukeš