První výhru jsme konečně urvali

Publikováno , v kategorii Turnaje

Až ve čtvrtém mistráku, jsme měli konečně k dispozici domácí prostředí a proto jsme už chtěli konečně nadobro utrhnout tři body. Sestavu jsme měli v nejsilnějším složení. Akorát Tvrďas, odehrál celé utkání za starší žáky, takže už jsme ho nemohli využít tak, jak bychom potřebovali. Nicméně i tak jsme věřili, že si s tímto aspektem poradíme.

SK Slaný – Tatran Sedlčany 3:2 ( Husák 2, Zápotocký )

Hned od úvodního hvizdu jsme měli jasnou převahu a na hřišti jsme dominovali. Vytvořili jsme si obrovské množství šancí, ale gólově se dokázal prosadit pouze Husi a to parádním obstřelem z dálky. Soupeř hrozil pouze z brejků.
Hned z kraje druhé půle napálil pod víko parádní projektil Zápa a my se mohli zklidnit 2:0. Bohužel hned v další minutě jsme dali hostům opět šanci na návrat do utkání, kdy jsme nedokázali zachytit jeden z mála průniků středem hřiště 2:1. Zase jsme znervózněli a naše hra byla opět kostrbatějšího charakteru. Pak se opět podařilo zvýšit na 3:1, kdy autorem naší branky byl opět Martin. Spoustu šancí jsme opět zahazovali a to doslova, jako na běžícím páse, proto opět přišlo snížení hostí 3:2. Až do konce jsme se strachovali o tak vysněné první vítězství…

Každopádně musíme zapracovat na finální fázi, kombinace nám stále také vázne a tak budeme tímto směrem zaměřovat naše tréninky, děkuji celému týmu za soustředěný výkon v utkání a za bojovnost a nasazení.