2020.09.12  (35)

Vyloupili jsme Hostouň

Publikováno , v kategorii Turnaje

V sobotu 12.9. jsme zajížděli do nedaleké Hostouně, kde nás čekalo již páté utkání krajského přeboru. Za krásného slunečného počasí se podařilo týmu starších žáků zvítězit 1:3 a my samozřejmě chtěli na jejich výhru navázat. Hráči byli zdravě nabuzeni a tak jsme byli zvědaví, na naše další vystoupení.

Sokol Hostouň – SK Slaný 2:12 ( Bílek, Zápotocký 5, Husák 4, Ondruš, Rajnyš )

Úvod utkání byl velmi vyrovnaný a ze začátku to bylo takové oťukávání, plné očekávání. Ve čtvrté minutě už se ale dokázal prosadit Ondřej, kdy po centru protlačil míč do sítě i za cenu mírného zranění, odkulhal ze hřiště. Potom už z našich řad opadl ostych a začali jsme hrát, byli plni nasazení a odhodlání. První poločas dopadl 1:5, kdy si s chutí naši borci zastříleli a byly to opět parádní trefy. O proti první půli, kdy ještě domácí dokázali občas zahrozit, tak ve druhé už byl zápas v naší režii, na konec 2:12 a to ještě musíme pochválit gólmana domácích, který nám nejméně deset gólů dokázal chytit.

Hodnocení utkání je pro mě tentokrát jednoduché, soupeř nás až tak neprověřil. Všichni zaslouží pochvalu za své výkony a rád bych zde i poděkoval všem rodičům, za jejich prima povzbuzování:-)