2020.08.22  (22) (1)

Utkání jako na houpačce

Publikováno , v kategorii Turnaje

Na první mistrovské utkání v krajském přeboru jsme byli nuceni doslova lepit sestavu, jelikož spousta hráčů dalo před začátkem sezóny radši přednost táborům a různým dovolenkám. Nedalo se tedy udělat vůbec nic a tak jsme na cestě do Vestce jeli s velkým otazníkem na čele a přiznám se i trochu s obavami, aby první naše MU neskončilo debaklem.

Viktoria Vestec – SK Slaný 7:6 ( Husák 2, Horn 2, Trnka, Rajnyš )

Do začátku utkání jsme nevstoupili soustředěně a tak se na naší branku valili domácí a zasypávali Matyáše v naší brance, svými střeleckými pokusy. Ten mnohdy i se štěstím uhájil tento počáteční nápor a udržel skóre domácích na nule. Potom si vzal své slovo Husy a my jsme šli po ojedinělé akci do vedení. Domácí se však dokázali hned minutu po nás také prosadit a za nedlouho šli i do vedení. Od té doby se hrál velmi pohledný zápas plný akcí nahoru dolu, krásnými dvěma góly s parádním průnikem přes celé hřiště se blískl Lukáš Horn a velmi pěkně umístěnou střelou do šibenice se ukázal Dan Rajnyš. Paradoxně jsme mohli z tohoto zápasu vyjít i vítězně, ale nakonec domácí strhli tuto přetahovanou na svoji stranu. Můžeme si tedy položit otázku, jak bychom asi dopadli, kdybychom se sešli v alespoň o trochu silnější sestavě?

Nakonec než výsledek, je pro mě důležitější předvedená hra a v utkání bylo vidět, že tento tým, má na čem stavět, je zde plno šikovných individualit. Radost mi udělali všichni hráči, protože bylo vidět, že každý nechal na hřišti maximum, proto velké díky všem borci:-)

Trenér Lukeš