DSC01434.f

S prvním celkem vyrovnaná bitva

Publikováno , v kategorii Turnaje

Domácí nás hned v úvodu zápasu trochu zatlačili před naši bránu, ale naše obrana fungovala celkem dobře, takže žádný gól z úvodního soupeřova tlaku nepadl. Poté se hra vyrovnala a naši kluci předváděli hezké kombinace ve středu hřiště, bohužel jsme nedokázali z toho nic vytěžit. Zhruba v polovině první půle přišla naše chyba, kdy soupeřův záložník si dokázal poradit s našimi třemi obránci a skórovat. Naštěstí jsme po obdrženém gólu nepřestali hrát, naopak jsme začínali hrozit před soupeřovou brankou. K naší smůle se ani jedna šance nedokázala proměnit v gól, a tak poločas skončil 1:0 pro domácí.
Druhý poločas začal jak přes kopírák, domácí opět ze začátku aktivnější, ale po chvíli hry se opět hra vyrovnala. Jediný rozdíl byl, že šance nebyly ani na jedné straně. Ke konci zápasu naším klukům začali docházet síly a zde se projevila asi lepší fyzická připravenost domácích, kteří dokázali v závěru vstřelit opět po samostatným průniku druhý gól.

Celkové hodnocení zápasu je pozitivní, ukázali jsme, že můžeme hrát s týmy z vrcholu tabulky vyrovnanou partii. Ale stále nám něco chybí abychom dokázali i takové těžké zápasy vyhrávat.