DSC_7331

V dohrávce si kluci zastříleli

Publikováno , v kategorii Turnaje

Ve středu 18.9. nás čekalo odložené utkání na popud našeho soupeře, který si zažádal o jeho přeložení. Kluci si tedy mohli užít další anglický týden s výhledem středa – neděle. Čekal nás soupeř z Vestce, kterému se zatím moc nedařilo a tak jsme museli už během týdne krotit naše borce, aby nedošlo k případnému podcenění.

SK Slaný – TJ Viktoria Vestec 8:0 ( Zima 2, Kramosil 3, Lukeš, Dragoun, Kejkrt )

Hned v úvodu utkání jsme si vytvořili tlak a velkou převahu a když se ve čtvrté minutě trefil Zímič, opadla i počáteční nervozita a na kopačkách našich borců byl vidět klid a pohoda. Ta pokračovala i nadále, když se skóre postupně navyšovalo. První půle skončila 6:0 pro naše borce a soupeř nám moc odpor nekladl. Do druhé poloviny utkání jsme chtěli udržet nastavený standart, ale při prostřídání jednotlivých pozic, už jsme byli méně nebezpeční. Podařilo se nám přidat už jen dvě branky.

Můžeme být tedy rádi, že jsme se střelecky prosadili. Nutno ale podotknout, že kluci z Vestce byli menšího vzrůstu a ikdyž věkově na tom byli stejně jako my, tak naše fizycká převaha byla patrná. Je jasné, že náš nadcházející soupeř, nás prověří více. Jinak děkuji všem hráčům za předvedené výkony a všem, kteří nás přišli podpořit.