První MU po dlouhé odmlce

Publikováno , v kategorii Turnaje

Dalo by se říct, že skoro po roce, jsme mohli opět nastoupit do ostrého mistrovského utkání a proto 25.08. jsme se vydali do Hvozdnice, kde svá domácí utkání hraje nám již známá Povltavská FA. Do našeho týmu se podařilo přivést pět kvalitních posil a proto plni očekávání, jsme se mohli těšit na toto utkání, jak si náš obměněný tým povede. Samozřejmě, ještě nutno podotknout, že nějaké ty absence, ať už ze zdravotních, či táborových důvodů nás trochu zužovaly, ale věřili jsme že si s tímto aspektem poradíme.

Povltavská FA – SK Slaný 6:2 ( Janoušek, Lukeš )

Hned v úvodu tohoto zápasu bylo vidět, že nás nebude čekat nic jednoduchého. V útoku domácích se totiž tyčil jeden výškově rozdílový hráč, cca dvě hlavy navíc oproti našim borcům. Než jsme se na hřišti stihli rozkoukat, vstřelil dvě branky a na třetí přihrál. My jsme si vypracovali několik slibných brankových příležitostí, ale naši méně zkušení hráči ( pro některé první MU v životě ), pod tíhou okamžiku neproměnili. Ve druhé půli se nám podařilo snížit na 1:3, kdy Marek procpal míč do branky domácích. Ti jsi ale bohužel opět vytvořili tříbrankový náskok a my další šance zahazovali, když i naše penalta, skončila pouze na tyči. Nicméně po rohovém kopu jsme se ještě jednou vrátili ke zdramatizování tohoto zápasu, po zakončení Radima. Po té, co jsme však vrhli všechny síly za vyrovnáním, jsme ještě obdrželi dvě branky na konečných 6:2.

Klukům jsem po zápase poděkoval, za předvedené výkony. Na to, že v této sestavě hráli první zápas, nebyla předvedená hra vůbec špatná. Nikdo nic nevypustil a všichni zápas odjezdili, byla tam vidět snaha o individuální řešení ve většině situacích, což vezme každému spoustu sil, které s přibývajícím koncem utkání na závěr chybí. Budeme si muset více pomoci kombinací, která nám tak nějak není vlastní.

Velké díky všem, kteří přijeli fandit, nebo alespoň drželi palce, trenér Lukeš:-)