Byl to zápas s krutým koncem

Publikováno , v kategorii Turnaje

V neděli 11.10. jsme se za mlhavého rána vydali na cestu na mistrák s Hořovicemi. Nehrálo se však na nám již známém místě, ale v Cerhovicích. Cesta docela dlouhá a i když u Prahy, už vykukovalo sluníčko, tak směrem na Plzeň se vše ztmavovalo a na místě bylo počasí jako na konci světa. Naši borci, však vypadali zdravě nažhaveně a po útoku na místní stánek, kde si zakoupili nejrůznější dobroty, jsme nepochybovali o jejich výkonu na hřišti.

SK Hořovice – SK Slaný 4:3 ( Horn, Husák, Tvrdík )

Na začátku tohoto utkání jsme byli lepší a chodili poměrně hladce obranou domácích. Hned v minutě šesté, se po pěkném průniku dokázal prosadit Luky a my vedli 0:1. Naše šance dál pokračovaly, ale bohužel, už nám tam nic nespadlo. Domácí vycítili svou šanci, při vysokém napadání, už při naší rozehrávce a tak na nás nalezli, to byl najednou náš velký problém. My nebyli schopni, tento problém vyřešit a tak jsme tropili obrovské chyby, právě při naší rozehrávce. Hodně jsme okolo naší branky hořeli a zavánělo to brzkým inkasováním. Nakonec, až po sérii rohových kopů se dokázal domácí borec prosadit, kdy hlavou dorazil nedostatečně odražený balón. První půle skončila tedy 1:1.
Do druhé půle jsme šli s odhodláním, strhnout konečně zápas na naši stranu a i když jsme obdrželi branku na 2:1 a následně spočítali několikrát tyčky a břevna na naší brance, vše vypadalo nadějně. Martin dokázal srovnat skóre po průniku z levé strany a hned o chvíli později nedal Tvrďas domácímu gólmanovi šanci, kdy pěkně levačkou uklidil míč k zadní tyči 2:3. Vše vypadalo nadějně, ale po té jsme se dostali doslova pod drtivý tlak, ze kterého přišlo vyrovnání. Možná by tomuto utkání slušela spíš remíza, ale bohužel jsme minutu před koncem obdrželi branku na konečných 4:3. Ten tlak byl už enormní….

Hodnocení takovéhoto utkání je velmi těžké, obzvlášť když byla dneska naše touha po vítězství tak markantně vidět a proti fyzicky urostlejšímu týmu, jsme bohužel neuspěli. Dovolím si však tvrdit, že takovými jen těsně prohranými zápasy, získávají kluci velké zkušenosti, do své budoucí sportovní kariéry. Jinak budeme muset zapracovat na již zmíněné rozehrávce. Snad nám to bude brzy umožněno, kord v této době, kdy nikdo nemůžeme vědět, co bude zítra.