Náš ospalý a naivní úvod, jsme již ve druhém poločase neodčinili

Publikováno , v kategorii Turnaje

V neděli 4.10. jsme na domácí půdě přivítali tým Spartaku Příbram a protože z našich opor nemusel nikdo pomáhat v týmu starších žáků, jsme byli plni očekávání s jakou vervou a elánem si v tomto utkání za krásného slunného počasí naši borci poradí.

SK Slaný – Spartak Příbram 1:7 ( Zápotocký )

hned v úvodu utkání po naší tristní rozehrávce přenecháváme míč soupeři a ani v zadních řadách si situaci neulehčíme odkopem a darujeme tak soupeři jednoduché vedení 0:1. Tým hostí, nic nevymýšlí a vysoko nás napadá, při naší rozehrávce a ze spousty našich chyb si vytváří další šance a ve třetí minutě už je to 0:2. My, nemáme na nic čas a dalšími chybami dostáváme pod tlak sami sebe. Výzvy trenérů na kombinaci neberou naši borci v potaz a snaží se řešit vše individuálním způsobem. Proto, po první půli odcházíme se svěšenými hlavami za stavu 0:4.
Do druhého poločasu jsme vstoupili konečně s větším důrazem a také větší snahou o kombinační pojetí hry. Všechno se zdá být na dobré cestě a hned ve třetí minutě druhého poločasu po parádním zakončení Jirky snižujeme zaslouženě na 1:4. Hosté jsou jako opaření a my diktujeme tempo hry a balón máme ve své moci, vlastně jim ho moc nepůjčujeme. Když už pomalu začínáme věřit, že obrat utkání bude jen otázkou času, soupeř hned s prvního brejku zvyšuje na 1:5. Tim se zápas asi definitivně láme ve prospěch hostujícího týmu a to i po té co se stejná situace opakuje, jako přes kopírák opět z úhlu ze samé pozice lehká střela do šibenice1:6. Kluci však jsou dále v tlaku a neustále se snažíme, ale dnes nám již nebylo přáno s konečným výsledkem 1:7 pro nás utkání končí po dalším brejku.

Hodnocení, jak už vyplívá ze samotného názvu tohoto článku, prospali jsme úvod a pak už se to těžko dotahuje. Naopak za druhý poločas si naši kluci zasluhují pochvalu, kdy jsme drželi neustále balón a dobývali branku hostí, kteří byli neuvěřitelně produktivní a spadlo jim tam skoro všechno na co sáhli. Dále by pak stálo za zmínku, že příbramští měli v týmu samé kluky ročníku 08, takže proto měli fyzicky v osobních soubojích velmi navrch z čehož vytěžili maximum. Za druhý poločas díky všem:-)