2020.09.20  (28)

Třetí vítězství jsme nepřidali

Publikováno , v kategorii Turnaje

V neděli jsme měli v dalším mistráku krajského přeboru k dispozici domácí prostředí a tak jsme doufali, že se nám podaří navázat na naše dva vyhrané zápasy a přidáme tak i třetí v řadě. Náš tým přivítal do svého kádru nového hráče Adama Bauera, který nás přišel posílit z Vraného. Za tým starších žáků nastoupili Zápa s Tvrďasem. Za velmi pěkného počasí, měli všichni naši borci při rozstřelbě pěkně nabito a vymetali všechny rohy v Tomasově bráně. Proto jsme se těšili na utkání samotné a předvedenou hru.

SK Slaný – MFK Dobříš 1:2 ( Husák )

Do utkání jsme vlétli s velkou chutí a vervou a hned v úvodu si vytvořili čtyři jasné gólové šance, bohužel jsme je trestuhodně zahodili a po té se začala hra postupně vyrovnávat. Soupeře, jsme však do našeho vápna moc nepouštěli. Z naší strany to začalo být strašně upracované a kostrbaté. Naopak hosté vycítili šanci a hráli na brejky a čím dál víc, po našich zbytečných ztrátách na polovině hřiště začínali hrozit. Po jedné z našich dalších zbytečných ztrát se již dokázali střelecky prosadit a šli do vedení 0:1. My dřeli jako koně, ale nedařilo se prakticky nic. Minutu před koncem se utrhl Martin a dokázal konečně propálit hostujícího gólmana 1:1.
Do druhé půle jsme šli s cílem otočit utkání a pokusit se o lepší kombinaci, to se nám ale nedařilo a protože soupeř nepolevil a neustále stíhal bránit naše sólové výpady, obdrželi jsme z brejku branku na 1:2. I když jsme měli v závěru tlak, tak už jsme nedokázali bohužel srovnat.

Tentokrát budu kritický a musím napsat, že utkání jsme si prohráli vlastní naivitou. Fotbal, je týmová hra a je hlavně o kombinaci a kvalitních nahrávkách. Tyto dvě věci, pro fotbal tak důležitých nebylo vidět skoro vůbec. Budeme proto muset pilovat kombinaci a to v první řadě! Ještě nás velmi mrzí zranění Dominika Ondruše a doufejme, že se brzy uzdraví.