DSC_7443

V Roztokách jsme utrpěli vítězství

Publikováno , v kategorii Turnaje

V sobotu 28.9. nás čekal výjezd do Roztok u Prahy. Již dopředu avizované absence, některých opor, dávaly již dopředu avízo, že se nebude jednat o nikterak jednoduché utkání. To mohla naopak být výzva pro hráče, kteří se na hřišti objevovali méně. Byli jsme tedy plni očekávání, jak si v zápase povedou a zda-li chytí svoji šanci, takzvaně za pačesy. Hřiště bylo docela podmáčené a tak bylo jasné, že na nějaké technické kousky zde nebude prostor.

SK Roztoky – SK Slaný 2:3 ( Kropáč, Zima, Kramosil )

V úvodu tohoto utkání, jsme měli velký důvod k radosti, protože Kropi dokázal hned v první minutě skórovat a to po parádním lobu 0:1. I nezaujatý divák by si v tuto chvíli pomyslel, že tento zápas bude mít snadný průběh. Tento předpoklad se však nepotvrdil a hra se vyrovnala. Některé naše šance, či náznaky šancí, jsme nedokázali zužitkovat a tak přišel trest v podobě vyrovnání domácích, po pěkné akci z levé strany 1:1. Najednou se nám nedařilo snad vůbec nic a naše hra byla zmatená. Po velikém závaru, přestřelil Ondřej prázdnou branku domácích. Až v poslední minutě, kdy se povedenou střelou dokázal tentýž hráč prosadit, jsme mohli odejít do kabin alespoň s menším uspokojením 1:2.
Měli jsme v plánu hned v úvodu druhé půle zápas rozhodnout a scénář se začal naplňovat, když po pěkné prostrkávačce Suchardy si Luboš dobře obešel domácího gólmana a pohodlně skóroval do prázdné branky 1:3. Bohužel však místo dalších kousků jsme dali domácím opět šanci vrátit se do zápasu, kdy jsme strnule koukali, jak si jeden hráč prochází naší obranou a pohodlně umisťuje k tyči 2:3. Potom bych už nazval zbytek tohoto střetnutí holým utrpením. Situace na hřišti byly občas až komické a nemám chuť je zde popisovat. Jediné pozitivum bylo, že nás v samotném závěru podržel dvěma důležitými zákroky Néméťáček a udržel naše hubené vítězství.

Zápas se mi nehodnotí zrovna nejlépe, protože již při předzápasovém rozcvičení jsme museli řešit nechuť pracovat u některých jedinců. Bohužel jedinců, na kterých stavíme hru. Jejich přístup se mi hrubě nelíbil a nutno si přiznat, že si ho přenesli i do samotného zápasu. Příště již nepřipustím žádné diskuze a hráče s tímto přístupem pošlu do kabiny se svléknout a hrát budou ostatní. To vše bez ohledu na výhled výsledku utkání. Jinak bych zde rád poděkoval všem, kteří pracovali poctivě a do zápasu dali maximum. Všem, co nás přijeli podpořit a fandit.